четвер, 24 листопада 2016 р.

Урок з англійської мови Around the city

Тема:      Повторення по темі «Around the city».
Мета:  повторити й активізувати ЛО теми в усному та писемному мовленні учнів.
Завдання уроку :
Практичні:  Актуалізувати знання по темі "Around the city". Практикувати вживання зворотів There is/are, конструкцій Where is…? Its . Учити розуміти на слух текст на знайомому матеріалі. Розвивати навички усної діалогічної мови.
Розвиваючі: Розвивати здібності аудіювання описового тексту. Формування мотивації у молодших школярів до вивчення іноземної мови. Розвивати навички читання, письма.
ВиховніВиховувати інтерес до вивчення іноземної мови.
Тип уроку:  закріплення
Обладнання: картки із зображенням споруд, плакат «У місті», картки з словами, з вправами, презентація до уроку, уявні гроші, листівки, «вертушка», меню, картки для аудіювання,  проектор, мультимедійна дошка, комп’ютер,  скринька, сувенір «Троянда Сахари».
ХІД УРОКУ
I. Організаційний момент. Привітання.
Teacher: Good morning dear boys and girls. How are you today? The theme our lesson is “Around the city”. Слайд № 1
Тема нашого уроку «По місту». На уроці ми будемо повторювати вивчені слова і правила, розвивати діалогічне мовлення, навички читання і аудіювання. Вивчення цієї теми потрібно нам для того, щоб ми могли орієнтуватися у будь-якому місті світу.
Are you ready? Let’s start our lesson.
Teacher: Чи хочете ви на екскурсію містом?
So, let’s go an excursion around the city.
ІІ. Основна частина.
b Коли ми приїжджаємо до міста, ми потрапляємо спершу куди? (до автовокзалу, жд вокзалу, аеропорту)
b Ось і нашою першою зупинкою буде АВТОСТАНЦІЯ.
The first stop is a bus station.Слайд № 2
1.    Повторення лексических одиниць по теміМісто.
b Teacher: Let’s review the names of the buildings. Say in English. (Presentation).
Слайд № 3
2.   Словниковий диктант.
b Давайте відгадаємо загадки.
b Read the sentences and name the places.  Прочитайте і назвіть місця.
b Запишіть відповіді на загадки.
b Now open your copybooks, write down the day and date.
1. You can see animals herezoo.
2. You can see films here – сinema.
3. You can see old things here – museum.
4. You can see funny clowns and clever animals here – circus.
5. You can eat here – café.
6. You can get and change money here.  – bank.
7. You can see plays here (п'єси) – theatre.
8. You can buy things here – shop.
9. You can take to read books here - library. 
b Перевірте себе.  Check yourself
Слайд № 4
b Молодці, на І зупинці ми справились із завданням. У незнайомому місті спершу куди ми вирушаємо?  (До центру міста) А що у центрі міста? (Площа)
The second stop is a square. Слайд № 5
b Отже друга зупинка – це площа. Адже саме на площі можна спитати у місцевих жителів потрібну нам інформацію.
3.    Розвиток діалогічного мовлення.
Now we will play the game ”Teacher and pupils”. The teacher will be Dasha.
Short dialogues
На дошці:      Where is (are) ______ ?
      _____ is (are) in (on) the ______.
Слайди  № 6-10.

Very good.  Наш новий вчитель молодець. А ми вирушаємо далі
4. Фонетична розминка .
Teacher: Діти, а без чого ми не обійдемось у чужому місті? (Без грошей) А де їх можна взяти? (У банку)
Щоб продовжити нашу екскурсію, нам треба сходити до банку, аби отримати гроші, щоб ми змогли щось купити, поїсти в кафе.
So, the third stop is a bank. Слайд № 11
Діти отримують гроші, на яких написані слова, читають транскрипцію і кажуть переклад.
[taʋn], [skweə], [həʋ’tel], [’hɔspɪtəl], [tʃɜ:tʃ], [’Ɵitə], [mju:’zim], [ˈsəːkəs], [’pəʋst‚ɔfɪs], [ʃɔp], [stri:t], [bæŋk], [’sɪtɪ], [’sɪnəmə], [kæ’feɪ].
Ось ми отримали гроші і можемо вирушати далі.  А біля банку є газетний кіоск.  Що цікавого ми тут можемо купити?
Отже, 4 зупинка – газетний кіоск.
The forth stop is a newsagent. Слайд № 12
5. Мотивація до усного висловлювання.
Teacher: Давайте купимо в газетному кіоску листівки з видами міста.
Вчитель задає питання і перекладає, учні  дають відповідь и вішають листівку, яку беруть з дошки, на «вертушку».
ü Where can we change money? (This is a bank)
ü Where can we have a drink and a snack? (This is a café)
ü Where can we buy a magazine or a newspaper? (This is a newsagent)
ü Where can we send a letter? (This is a post office)
ü Where can we stay the night? (This is a hotel)
ü Where can we buy food? (This is a shop)
Ну що зголодніли? Тож логічно, що наступна зупинка – це кафе.
The fifth stop is a café. Слайд № 13
У кожному закладі харчування спочатку вивчають меню. Візьміть ваші меню і скажіть, яке там завдання?
Тож повторимо правило вживання цих зворотів.
6. Активізація граматичних структур по темі.
Teacher: Давайте повторимо правила вживання звороту There is/are.
Слайд №  14
Teacher: Well done! Look at the screen. Візьміть свої меню, в них треба вставити звороти There is/are.
Слайд № 15
Картка № 1
Підкріпились, йдемо далі. А де можна перепочити?
The sixth stop is a park. Слайд № 16
Слайд № 17
7. Фізкультхвилинка
Lets relax! Stand up! Liera, help me, come here.
Подорожуємо далі. І ось на нашому шляху – бібліотека. Тут ми можемо знайти цікаві книжки, статті про різні міста світу, різні цікавинки.
So, the eighth stop is a library. Слайд № 20
8. Reading
Перед тим, як почнемо читати текст, проведемо словникову роботу.
Слайд № 21
Словникова робота.
b where  [wɛə] де
b to find  [faɪnd] знаходитися
b light  [lait] світлий
b near [nɪə] біля
b also  [ˈɔːlsəʊ] також
ü Читання ланцюжкове.
Teacher: Read the text in chain.
Слайд № 22
Картка
My name is Katia. I live in Lviv. Lviv is a big and nice city.  Lviv is the place where you can find many cafes, restaurants and hotels. The city is full of parks. There is a Rynok square in the centre of the city.  There are also many beautiful churches in Lviv.
 I live in Naukova street. This street is very long. You can see many high houses, big shops and green trees in our street.
My school is in  Naukova street too. My school is very big and light. You can see many trees and flowers near my school. The trees are green and the flowers are red, white and yellow.

ü Знайдіть у тексті словосполучення і прочитайте. Find the word-combinations in the text and read:
1.    Велике і гарне місто.
2.    Повне парків.
3.    Багато красивих церков.
4.    Де ти можеш знайти багато кафе.
ü Знайдіть у тексті речення і прочитайте. Find the sentences in the text and read:
5.    Моя школа дуже велика і світла.
6.    Дерева зелені, а квіти червоні, білі і жовті.
7.    У центрі міста є площа Ринок.
8.    Ця вулиця дуже довга.
Побували в бібліотеці. Вирушаємо далі. Діти, нам прийшов лист. А де ми його можемо отримати?
The ninth stop is a post office. Слайд № 23
Ми з вами на пошті. До нас прийшов лист. Зараз ми  його прочитаємо. Але    в листі вам зустрінуться незнайомі слова, давайте познайомимось з ними.
9.  Listening .
Слайд № 24
b Словникова робота
·       Oxford [ ɔksfɔ:d] Оксфорд
·       to want  [wɔnt] хотіти
·        to study [ˈstʌdɪ] навчатися
·       beautiful    [bju:’tiful]  красивий
·       small  [smɔːl] маленький
·       to think  [θɪŋk] думати
b Зараз прослухайте текст. Now lets listen the text.
b Слухання тексту.
Hello. I am Sophie. I am from Great Britain. I live in an old English town. It is very nice. There are many small houses in it. It is not far from Oxford. You can see many green parks in Oxford. My brother studies there. I think it is a beautiful city. I want to study in Oxford too.
ü  Про кого йдеться в тексті? (Софі)
ü  Звідки вона?  (з Великобританії).
ü  Де живе дівчинка? (в містечку)
ü  Яка назву англійського міста згадується в тексті? (Оксфорд)
ü  Про кого ще йшла мова в тексті? (про брата)
b Вторинне прослуховування  тексту.
b Виконання вправи.
Слайд № 25
 - робота на картці.
The next stop is a cinema. Слайд № 18
Teacher: Давайте повторимо прийменники.
Слайд № 19
Teacher: Listen to my sentences and put the pictures on the poster.
There is a hotel in the park.
There is a circus in the middle of the square.
There is a bank on the corner of the street.
There is a theatre next to the museum.
There is a hospital opposite  the church.
There is a supermarket in front of  the cinema.
    

ІІІ. Заключна частина.
The tenth stop is a museum. Слайд № 26
1. Підведення підсумків. Виставлення оцінок.
Ось ми з вами і дібралися до музею. Перед тим, як ми побачимо найцікавіший експонат цієї виставки, давайте пригадаємо, що робили на уроці. The marks for the lesson are
2. Домашнє завдання.
Teacher: Its time to finish our lesson. At the next lesson you will have a test. And your home task is repeating the words in yours vocabularies. Write down your hometask to the your daybooks.
А зараз давайте подивимось на цей експонат. Це річ , яку створила сама природа, але більш за все постаралося сонечко. Це троянда Сахари. А хто знає, що таке Сахара?


Слайд № 27

Немає коментарів:

Дописати коментар